Otvorte dvere kráse a inšpirácii

V našom obchode veríme, že umelci sú nositeľmi krásy, ktorú môžete zažiť nielen očami, ale aj srdcom. Sú zdrojom inšpirácie, čo nabáda k pozitívnej zmene. Veríme, že obraz či slovo dokáže zmeniť priestor okolo nás i vo vnútri nás samých. Preto vám ponúkame inšpiratívne plagáty a umelecké printy, ktoré okamžite oživia atmosféru vášho domova.

flexibilita

Nekonečná sloboda zmeny

Plagáty pre nás znamenajú viac než len dekoráciu. Sú prostriedkom vyjadrenia osobného štýlu a slobody. Výmenou plagátov môžete jednoducho zmeniť atmosféru priestoru podľa potrieb a nálady. Tento dynamický prístup k umeniu umožňuje žiť plagátom spolu s vami, neustále sa meniac a prispôsobujúc vášmu životnému štýlu.

individualita

Vaše osobné vyjadrenie

Či už plagátom doplníte bývanie alebo kanceláriu, nech je to pre vás prístav plný pozitívnej energie. Veríme, že vďaka našim plagátom môžete vyjadriť svoju jedinečnosť, osobnosť a skutočné "ja". Stanú sa vašou nezameniteľnou vizitkou. Zrozumiteľnou, neopakovateľnou. Stačí si vybrať.

Ako? Je to jednoduché. Očami srdca preskúmajte ponuku. Tak sa s posterom či kolekciou nájdete navzájom.

kvalita

Starostlivo a precízne

Na plagátoch a umeleckých art printoch nám záleží. Všetky tlačíme vo vysokej ofsetovej kvalite na ekologický, 300-gramový nenatieraný papier s certifikátom udržateľnosti FSC®. K posterom si môžete vybrať moderné drevené rámy vyrobené udržateľným spôsobom na Slovensku. Spoločne vyniknú v plnej kráse.

zážitok

Nechajte sa presvedčiť sami

Posterovo je slovenská firma založená milovníkmi krásy, prírody a umenia. Sme hrdí na to, že môžeme prispieť k posilneniu atmosféry vášho domova a byť súčasťou vašich dní, života a oddychu. Ďakujeme, že ste s nami. Tešíme sa, že my s vami naďalej budeme prostredníctvom našich plagátov.

zdieľanie

Našli ste si tie svoje?

Našli ste si tie svoje plagáty? Nenechajte si to pre seba! Budeme vďační, keď sa o výsledok podelíte do mailu alebo nás označíte na sociálnych sieťach a pridáte hashtag #posterovo. Ďakujeme za každú reakciu a komentár. Je a ostane pre nás vzácna inšpirácia, motivácia pokračovať.

 Vaše POSTEROVO