Kolekcia Srdce pre deti

Predstavujeme jedinečnú kolekciu umeleckých printov Srdce pre deti, ktorú pre Posterovo vytvorila talentovaná umelkyňa Veronika Fodorová. Táto kolekcia pozostáva z troch výnimočných art printov, ktoré nielenže zachytávajú krásu a význam ľudského srdca, ale zároveň podporujú Nadáciu Detského kardiocentra.

O kolekcii

Srdce pre deti je kolekcia, ktorá spája umenie a dobročinnosť. Veronika Fodorová, známa svojou láskou k mexickej kultúre a umeniu, navrhla tieto art printy špeciálne pre túto zbierku. Každý z troch plagátov v kolekcii nesie svoj vlastný príbeh a emóciu, ktoré spoločne vytvárajú silné posolstvo lásky, odvahy a nádeje.

Podpora detí so srdcovým ochorením

Kúpou ktoréhokoľvek printu z kolekcie Srdce pre deti prispievate na podporu detí so srdcovým ochorením prostredníctvom Nadácie Detského kardiocentra. Výťažok z predaja týchto jedinečných umeleckých diel pomôže deťom získať potrebnú starostlivosť a podporu, ktorú potrebujú.

feature-item-1
Umenie s poslaním
Každý print v tejto kolekcii je viac než len dekoráciou – je posolstvom lásky, odvahy a nádeje.
feature-item-2
Podpora dobrej veci
Vaša kúpa priamo podporuje deti so srdcovými ochoreniami a pomáha im získať potrebnú starostlivosť.
feature-item-3
Jedinečný dizajn
Veronika Fodorová prináša do svojich diel jedinečný štýl a emóciu, ktoré oživia každý priestor.

Objednajte si svoj print

Pripojte sa k nám v podpore Nadácie Detského kardiocentra a obohaťte svoj domov o nádherné umenie. Objednajte si svoj umelecký print z kolekcie Srdce pre deti ešte dnes a staňte sa súčasťou tejto krásnej iniciatívy.